Chór Dziecięcy Miasta Łodzi
cdml@cdml.eu | YOUTUBE | FACEBOOK

Perfekcja i doświadczenie


Łódź | Centrum Dialogu
czerwiec 2016

Pomimo wakacji, chórzyści przygotowują program na kolejny sezon artystyczny.


Łódź | Łódź Toastmasters
26 czerwca 2016

Chórzyści Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi zakończyli uczestnictwo w pierwszym w Polsce Youth Leadership Program.

O programie

Warszawa | Ambasada Wielkiego Księstwa Luksemburga
23 czerwca 2016

Koncertem w ogrodach Ambasady Wielkiego Księstwa Luksemburga łódzki chór uświetnił oficjalne obchody Luxemburgischer Nationalfeiertag w Polsce.

Galeria zdjęć

Grant na lepszy start
czerwiec 2016

Chór Dziecięcy Miasta Łodzi został laureatem programu "Grant na lepszy start 2016. Dzięki dofinansowaniu, na wyposażenie chóru trafiły mikrofony Shure wraz z okablowaniem i statywami.

Więcej

Łódź | Hotel Andels by Vienna House
4 czerwca 2016

W salach łódzkiego Hotelu Andels chór dziecięcy rozpoczął VIII Edycję Kolacji Charytatywnej "Przyjaciele Gotują" - Kulinarny Flirt z Ewą Wachowicz.

Galeria zdjęć

Łódź | Pałac Poznańskiego
6 maja 2016

W Sali Lustrzanej łódzkiego pałacu rodziny Poznańskich z koncertem wystąpiły Chór Dziecięcy berlińskiej Niemieckiej Opery Narodowej (Staatsoper Unter den Linden) oraz goszczący go Chór Dziecięcy Miasta Łodzi.

Galeria zdjęć

Łódź
maj 2016

Wizyta Chóru Dziecięcego Niemieckiej Opery Narodowej z Berlina (Staatsoper Unter den Linden) za nami. Oba chóry dały koncert w łódzkim Pałacu Poznańskich i wspólnie zwiedzały okolice Łodzi. Więcej informacji wkrótce, tymczasem relacja przygotowana przez TVP Łódź.

Video

Łódź
27 kwietnia 2016

Hymn Wielkiego Księstwa i piosenka "Mir si glécklech, mir si fräi" zaśpiewana w języku luksemburskim... Chór Dziecięcy Miasta Łodzi wziął udział w otwarciu Konsulatu Honorowego Wielkiego Księstwa Luksemburga w Łodzi.

Galeria zdjęć

Łódź
marzec-maj 2016

Jak przemawiać, jak bronić swoich argumentów, jak przewodzić? Chórzyści przechodzą gruntowne szkolenie z retoryki w ramach pierwszych w Polsce zajęć Toastmasters Youth Leadership Program.

Galeria zdjęć

Bedoń Przykościelny | Kościół pw. MB Królowej Polski
24 kwietnia 2016

Jubileusz 1050 Chrztu Polski Chór Dziecięcy Miasta Łodzi uczcił koncertem w kościele parafialnym w Bedoniu Przykościelnym k. Łodzi.


Warszawa | Teatr Polonia
17 kwietnia 2016

Chór Dziecięcy Miasta Łodzi zaśpiewał dla Krystyny Jandy, z którą spotkał się w prowadzonym przez aktorkę Teatrze Polonia.

Galeria zdjęć

Gößweinstein | Sanktuarium Trójcy Świętej
20 marca 2016

Na zaproszenie zakonu franciszkanów Chór Dziecięcy Miasta Łodzi dwukrotnie zaśpiewał podczas Niedzieli Palmowej w sanktuarium w Gößweinstein. W imieniu mieszkańców chórowi podziękował burmistrz miasta, Hanngoerg Zimmermann (zobacz list).

Galeria zdjęć

Norymberga | Kościół pw. Św. Willibalda
18 marca 2016

Czas przed świetami Wielkiejnocy chór spędził w Niemczech, gdzie śpiewał m.in. w kościele Polskiej Misji Katolickiej w Norymberdze.

Galeria zdjęć